Nasza oferta zabiegów protetycznych

implant1 2

Implanty zębów

 

To trwałe rozwiązania protetyczne, które zastępują utracone zęby, umożliwiając przywrócenie naturalnego wyglądu i funkcji jamy ustnej. Składają się z tytanowego korzenia wszczepianego w kość szczęki lub żuchwy oraz korony, która jest trwałą i estetyczną rekonstrukcją zęba.

estetyka1

Licówki

 

To cienkie, indywidualnie wykonane płatki z materiałów porcelanowych, które są trwale przyklejane do przedniej powierzchni zębów. Służą głównie poprawie estetyki uśmiechu, korygując kolor, kształt i ułożenie zębów, nadając im naturalny wygląd. 

chirurgia1

Korony

 

Korony poprawiają estetykę, wzmacniają zęby zniszczone oraz zęby po leczeniu endodontycznym. Umożliwiają również odbudowę zębów na implantach.

Implantologia

Mosty

 

To rozwiązania stomatologiczne, które zastępują brakujące zęby. Składają się z koron umieszczonych na sąsiadujących zdrowych zębach i sztucznego zęba (lub kilku zębów). Całość tworzy most, który przywraca pełną estetykę i funkcję zgryzu.

protetyka

Protezy zębowe

 

Zastępują utracone zęby, przywracając estetykę i funkcję jamy ustnej. Dzielą się na protezy ruchome, które można wyjmować, i protezy stałe, które są trwale osadzone w jamie ustnej.

higiena1

Inlay/Onlay

 

To rodzaje wkładów protetycznych używanych w stomatologii do odbudowy zębów z ubytkami. Inlay osadza się wewnątrz ubytku, natomiast Onlay obejmuje i odbudowuje zarówno wnękę, jak i jedną lub więcej powierzchni zęba.

111usuwanie 1

Struktury na implantach

 

Wykonuje się je indywidualnie, biorąc pod uwagę anatomię i potrzeby każdego Pacjenta. Implanty stomatologiczne są stabilną podstawą dla struktur, w tym koron, mostów lub protez, przywracających pełną funkcjonalność jamie ustnej oraz estetyczny uśmiech Pacjentom.

SPRAWDŹ NASZE CENY

PROTETYKA

 

Nakład kompozytowy

od 2 625 zł

Licówka

od 2 850 zł

Proteza całkowita 

od 6 805 zł

Korona

od 2 980 zł