Nasza oferta zabiegów chirurgicznych

Usuwanie ósemek

 

To rutynowy zabieg stomatologiczny polegający na ekstrakcji trzonowców, często z powodu braku miejsca w łuku zębowym lub związanego z nieprawidłowym wyrzynaniem się zębów.

Usuwanie zębów

 

To procedura stomatologiczna mająca na celu usunięcie zęba z jamy ustnej, często z powodu uszkodzenia, choroby lub braku miejsca. Dla komfortu Pacjenta przed zabiegiem stosuje się znieczulenie.

Usuwanie korzeni zęba

 

Jest to zabieg stomatologiczny mający na celu usunięcie pozostałości korzenia zęba po jego złamaniu lub uszkodzeniu. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu, co zapewnia komfort Pacjentowi. 

Odbudowa tkanek przyzębia

 

To kompleksowy proces przywracania struktury i funkcji tkanek okołozębowych, co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia jamy ustnej.

Resekcja korzeni zębów

 

To procedura chirurgiczna, w której usuwa się część korzenia zęba w celu usunięcia zainfekowanej lub uszkodzonej tkanki oraz ochrony przed dalszym rozwojem infekcji.

Odbudowa kości

 

Przygotowanie podłoża kostnego pod implant, czyli augmentacja kości, to zabieg mający na celu odbudowę tkanki kostnej w przypadku jej zaniku.

Podniesienie zatoki szczękowej

 

To zabieg chirurgiczny mający na celu zwiększenie objętości kości szczęki w celu umożliwienia wszczepienia implantów. Polega na podniesieniu błony zatokowej i wypełnieniu przestrzeni materiałem kościozastępczym.

Polip zatoki

 

Podczas zabiegu polipy usuwane są pod mikroskopem, poprzez niewielki otwór w zębodole, co jest alternatywą dla standardowych zabiegów wykonywanych przez laryngologów przez jamę nosową.

Usuwanie torbieli

 

Jest to procedura wykonywana przez stomatologów w celu eliminacji patologicznych zmian w jamie ustnej. Poprzez zabieg chirurgiczny, torbiel usuwana jest z precyzją, co przyczynia się do przywrócenia zdrowia tkankom okołozębowym i zapobiegania ewentualnym powikłaniom.

SPRAWDŹ NASZE CENY

Chirurgia

 

Usuwanie zębów w znieczuleniu miejscowym

od 830 zł

Mikroskopowe usuwanie zębów

od 2 818 zł

Usuwanie korzenia zęba 

od 2 359 zł

Resekcja zębów

od 3 471 zł

Podcięcie wędzidełka

od 1 884 zł

Usunięcie torbieli

od 4 154 zł

Nieinwazyjne oczyszczanie kieszonek dziąsłowych Vector

od 3 091 zł

Oczyszczanie zatoki

od 6 940 zł