Obejrzyj filmy z ciekawostkami

Implanty zębowe – co musisz wiedzieć, zanim wybierzesz gabinet i lekarza implantologa?

Chcesz uzupełnić brakujące zęby i szukasz odpowiedniego dla siebie gabinetu stomatologicznego oferującego wykonanie implantów? Koniecznie obejrzyj nasz film! Podpowiemy Ci, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru gabinetu, aby leczenie przebiegło komfortowo, bezpiecznie, a efekt był trwały i w pełni satysfakcjonujący.

Metamorfoza uśmiechu Pani Joanny

Dorosłe życie z mleczakami – poznaj historię Joanny! Jak wyglądało jej życie przed metamorfozą uśmiechu? Dlaczego jako dorosła kobieta nadal miała uzębienie mleczne? Jak przebiegał pierwszy etap leczenia stomatologicznego? Tego wszystkiego dowiesz się oglądając film!

Leczenie kanałowe – sposób na uratowanie zębów

Ogniska zakażenia w zębach mogą być przyczyną infekcji zębopochodnych, szkodzących sercu, nerkom czy całemu układowi immunologicznemu. Aby zachować zęby przez długie lata, a przy okazji zadbać o zdrowie, warto wykonać leczenie kanałowe przy użyciu sprawdzonych metod, dających przewidywalne efekty. Z filmu dowiesz się jakie metody stosujemy w Klinice Borczyk!

Porcelanowe korony od Mistrza Francesco Ferretti’ego

Piękny uśmiech niczym dzieło sztuki? Dzięki koronom od Mistrza Francesco Ferretti’ego, jest w zasięgu ręki! Na taką przemianę zdecydował się nasz Doktor Roman Borczyk. Jak przebiegło leczenie? Jaki był jego finalny efekt? I najważniejsze – co na swoje nowe zęby powiedział Doktor? Zapraszamy do obejrzenia filmu z tej metamorfozy!

Witamina D – dlaczego jest ważna dla zdrowia zębów

Witamina słońca, witamina mocnych kości, witamina, którą bezwzględnie trzeba suplementować… Powiedzmy sobie szczerze – prawda o witaminie D jest bardziej złożona… Dlaczego witamina D jest ważna dla naszego organizmu? Jak witamina D wpływa na leczenie stomatologiczne? Skąd wiemy, czy mamy jej niedobory? Na te pytania odpowiada doktor Borczyk.

Piękno i naturalność w jednym.. Korony i licówki od Mistrza protetyki stomatologicznej!

Dlaczego nasze korony, licówki, struktury na implantach są nie do odróżnienia od naturalnych zębów? Sekretem jest współpraca z włoskim Mistrzem protetyki stomatologicznej Francesco Ferrettim! Tworzone przez niego uzupełnienia łączą w sobie piękno, doskonałą przezierność, idealny kształt i precyzyjne dopasowanie do naturalnych zębów Pacjenta.

Zobacz więcej 
na naszym kanale