Zbieraj punkty i wymieniajna nagrody

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
Jesteś Pacjentem Kliniki Borczyk lub Dentolandii?

Dołącz do naszego programu lojalnościowego i korzystaj z wyjątkowych ofert i rabatów przeznaczonych tylko dla stałych Pacjentów!

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny! Przy każdej wizycie w naszej Klinice masz możliwość gromadzenia punktów za wykonane zabiegi. Zebrane punkty można następnie wymieniać na różnorodne atrakcyjne nagrody. Zbieranie punktów jest wyjątkowo proste – możesz zbierać je na swoim Koncie Pacjenta lub specjalnej Karcie Pacjenta, dzięki czemu możesz jeszcze łatwiej śledzić swoje korzyści i cieszyć się dodatkowymi przywilejami. To nasza forma podziękowania za zaufanie oraz stałą współpracę z naszą kliniką!

ZA KAŻDE WYDANE 100 ZŁ OTRZYMUJESZ 1 PUNKT

Jak to działa?

  1. Załóż Konto Pacjenta rejestrując się na stronie https://borczyk.loyaltystarter.app/ lub odbierz Kartę Pacjenta w recepcji naszej kliniki. Otrzymasz 1.000 zł w postaci 10 punktów na start!
  2. Każdorazowo dokonując zakupu usług w naszej Klinice otrzymujesz punkty na swoje konto lub kartę. Wystarczy, że poinformujesz recepcję, że jesteś uczestnikiem programu.
  3. Punkty naliczane są zarówno za zabiegi wykonywane w Klinice BORCZYK jak i w Dentolandii, Medycynie Estetycznej Borczyk oraz Borczyk MED. Punkty pojawią się na koncie do 72h od wizyty.
  4. Zebrane punkty, w zależności od ich ilości, wymieniasz na nagrody. Pełna lista nagród dostępna jest na platformie programu po zalogowaniu na Twoje konto lub w recepcji Kliniki.
  5. Ilość zebranych punktów możesz sprawdzić na swoim Koncie Pacjenta. Jeśli posiadasz tylko kartę – możesz zapytać o ilość punktów recepcję lub skontaktować się z nami telefonicznie 32 203 74 25 lub mailowo administracja@borczyk.pl
  6. Aby skorzystać z nagród możesz złożyć zamówienie na swoim Koncie lub w recepcji Kliniki. Jeśli wybierzesz nagrodę w postaci badania lub zabiegu – nasze recepcjonistki ustalą dogodny dla Ciebie termin wizyty. Jeśli zdecydujesz się na nagrodę rzeczową – możesz ją odebrać w Klinice lub możemy wysłać ją kurierem na wskazany adres!

Twoje korzyści

Punkty za zabiegi u dorosłych i dzieci

Na Twoją kartę możesz zbierać punkty za zabiegi wykonywane we wszystkich naszych oddziałach – zarówno w Klinice Borczyk, jak i Dentolandii, Medycynie Estetycznej Borczyk oraz BorczykMED. Dzięki temu zwiększasz swoją szansę na nagrody!

Dostęp do nagród

W naszym katalogu nagród czekają na Ciebie różnorodne atrakcyjne prezenty materialne, możliwość skorzystania z bezpłatnych badań lub zabiegów, a także korzystne zniżki na szereg zabiegów stomatologicznych i estetycznych. Znajdziesz tam nagrody dopasowane do różnych preferencji, co sprawia, że nasz program lojalnościowy oferuje bogaty wybór korzyści, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Odkryj świat możliwości i korzyści, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Nagrody dla Ciebie i Twoich bliskich

Wśród nagród dostępne są zabiegi i badania zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zbieranie punktów i korzystanie z nagród to doskonała okazja do zadbania o zdrowie całej Twojej rodziny! Oferujemy atrakcyjne opcje dostosowane do różnych grup wiekowych, aby każdy członek Twojej rodziny mógł cieszyć się korzyściami z naszego programu lojalnościowego.

Możliwość zdobycia dodatkowych punktów

Masz możliwość zdobywania dodatkowych punktów poprzez udział w akcjach promocyjnych prowadzonych przez Klinikę. Wszelkie informacje na temat prowadzonych aktualnie akcji znajdziesz na swoim koncie Pacjenta.

Chcesz wiedzieć więcej? Pełen regulamin programu dostępny poniżej:

Regulamin Programu