Blog

Zamiast rosołu – szkolenie!

4 lipca 2017

W Klinice Doktora Borczyka pojawił się niebywały Pacjent – dorodny kurczak 🙂 Jako osobnik wyjątkowo spokojny i rozluźniony, posłużył zespołowi do doskonalenia zakładania szwów oraz ich ściągania za pomocą lasera.
Wewnętrzne szkolenie, skierowane do lekarzy i asystentek, poprowadził doktor Roman Borczyk. W jego trakcie mieliśmy okazję dokładnie przećwiczyć pracę ze szwami monofilamentowymi, które charakteryzują się idealną zgodnością tkankową oraz minimalizują ilość namnażanych bakterii, dzięki czemu rany goją się szybciej. Podczas ściągania szwów, maksymalną precyzję zapewniły nam mikroskop i laser. Choć w przypadku skrzydlatego Pacjenta nie miało to większego znaczenia, warto dodać, że właściwości biostymylacyjne lasera przyśpieszają gojenie i zmniejszają ryzyko powikłań pozabiegowych.
Tematyczne warsztaty dla personelu są okazją do wymiany doświadczeń, doskonalenia umiejętności oraz integracji. Praktyka czyni mistrza, a wykwalifikowany i świetnie rozumiejący się zespół to klucz do najwyższego standardu obsługi Pacjenta. Dzięki szkoleniu, zakładamy i zdejmujemy szwy jeszcze precyzyjniej i delikatniej! 😀

Jeśli jesteś zainteresowany zabiegami chirurgii szczękowej i implantami, nasi lekarze i wykwalifikowany personel czekają na Ciebie! Skontaktuj się z nami:
biuro@borczyk.pl lub zadzwoń bezpośrednio do kliniki: 32 203 74 25
Więcej szczegółów nt. naszych usług chirurgicznych:
borczyk.pl/gabinet-stomatologiczny-katowice/chirurgia-stomatologiczna/

Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz