Blog

Wyjazd integracyjny na Słowację

2016-06-30

Kolejny integracyjny wyjazd za nami, tym razem w słowackie Tatry. W upalny, czerwcowy weekend (17.06. – 19.06.2016) w miejscowości Dedinky dostarczyliśmy sobie licznych emocji. Towarzyszyły nam niezwykle malownicze krajobrazy i pozytywne nastawienie. Każdy mógł się odprężyć i zapomnieć o pracy. Świadczyły o tym swobodne rozmowy o życiu z doktorem, nieograniczona otwartość, rozluźnienie, przyjacielski nastrój i towarzysząca temu aktywność duchowa. Wyprawa jeszcze bardziej wzmocniła łączące nas więzi. Jak widać na dołączonych zdjęciach, tworzymy naprawdę zgrany zespół!
Zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc. Naszym oczom, kunsztownie prezentował się Park Narodowy Słowacki Raj (Národný park Slovenský raj), znajdujący się na wschodzie kraju. Chroni on Dobszyńską Jaskinię Lodową (Dobšinská Ľadová Jaskyňa), jedną z najstarszych w Europie i ponoć największych na świecie! Wewnątrz jaskini, temperatura sięgała zera. Natomiast na zewnątrz, było niezwykle ciepło. Dlatego odczuwało się znaczącą różnicę. Jej zwiedzanie było fenomenalnym przeżyciem, które udowadniło nam, że zasłużenie została wpisana na listę UNESCO.
Kolejną atrakcją było Jezioro Palcmanská Maša. Jest to sztuczny zbiornik wodny, powstały na skutek spiętrzenia rzeki Hnilec. Jego powierzchnia to 85 hektarów. Woda okazała się niezwykle czysta – w niektórych miejscach dostrzegliśmy dno jeziora. Niełatwo było się oprzeć pokusie kąpieli w tak pięknym miejscu.
Prócz zwiedzania, dużo spacerowaliśmy, chłonąc świeże, górskie powietrze. Wieczorem zasiedliśmy przy wspólnym ognisku. Nie mogło zabraknąć dobrej muzyki, tańca i śpiewu!
Właśnie takie zespołowe wyjazdy sprawiają, że na co dzień jesteśmy jedną, doskonale funkcjonującą drużyną. Weekend był jak najbardziej pomyślny i już planujemy następny. Oczywiście w równie ciekawe miejsce!

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz