na pożegnanie zimy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wybielanie zębów z pełną higienizacją w cenie

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Śnieżnobiały

uśmiech

Po przeprowadzonej pełnej higienizacji uzębienia umów wizytę na wybielanie zębów!

Marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu?

W TEN SPOSÓB ODZYSKASZ 490 zł

Wybielanie poprzedzone pełną higienizacją gwarantuje najlepsze i długotrwałe efekty! Jeśli wykonasz wybielanie w ciągu 30 dni od higienizacji - cena zabiegu czyszczenia kamienia i osadu w wysokości 490 zł zostanie odjęta od ceny wybielania zębów.

Umów wizytę

Wybielanie nHAp dla zębów wrażliwych

Wybielanie w domu

Wybierz jedną z trzech dostępnych metod wybielania

Wybielanie w gabinecie

1

2

3

Pełne wybielanie górnego i dolnego łuku zębowego podczas 3 wizyt w gabinecie. Wybielanie wykonywane jest z wykorzystaniem skoncentrowanego żelu wybielającego. Dodatkowo Pacjent otrzymuje zestaw preparatów przeciw nadwrażliwości zębów.

Wybielanie wykonywane samodzielnie przez Pacjenta przy wykorzystaniu indywidualnych nakładek na zęby oraz specjalistycznych żeli wybielających. Zabieg trwa 8-10 nocy, ale efekty są widoczne już po pierwszej aplikacji. Pacjent otrzymuje dodatkowo zestaw preparatów odwrażliwiających.

Wybielanie górnego i dolnego łuku zębowego z jednoczesną odbudową szkliwa wykonywane podczas jednej wizyty w gabinecie. Podczas zabiegu wykorzystywane są specjalne preparaty wybielające, odwrażliwiające i regenerujące szkliwo oraz specjalistyczna lampa przyspieszająca procedurę wybielania.

Masz pytania dotyczące wybielania zębów?

Zostaw numer telefonu lub wyślij nam zapytanie - nasze higienistki skontaktują się z Tobą i udzielą szczegółowych informacji!

* pola wymagane

ROMAN BORCZYK Klinika Implantologii
i Stomatologii Estetycznej

ul. Czajek 5, Katowice

Przycisk
Przycisk
Przycisk