Blog

Warsztaty z kompozytów

17 marca 2016

W ubiegły poniedziałek tj. 14 marca 2016 r. nasi lekarze mieli okazję uczestniczyć w kolejnym szkoleniu, tym razem w naszej klinice. Trafiły do nas nowoczesne materiały kompozytowe oraz systemy wiążące najnowszej generacji GC ESSENTIA i GC GAENIAL UNIVERSAL FLO prezentowane przez firmę GC Europe.
Produkty te wykorzystywane są w stomatologii podczas leczenia zachowawczego zębów. Materiały w innowacyjny sposób dostosowują swą barwę do naturalnego odcienia zębów pacjenta dając efekt idealnego dopasowania. Dzięki temu pozwalają uzyskać doskonałą estetykę wypełnień. Łatwa aplikacja skraca czas pracy lekarza co przekłada się na wyższy komfort leczenia dla pacjenta.
Co więcej materiały te charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Nasza klinika od dawna znana jest ze stosowania innowacyjnych technologii stąd też okazja do przetestowania nowoczesnych materiałów podczas warsztatów praktycznych – zdjęcia ze szkolenia można zobaczyć poniżej.
Kiedy mowa jednak o nowoczesnych technologiach w stomatologii zachowawczej nie sposób nie przyjrzeć się bliżej kompozytom BIOAKTYWNYM! Zmierzając w kierunku stomatologii przyszłości, to właśnie będzie kolejny etap naszych badań i testów.

Szukasz fachowego doradztwa i profesjonalnej opieki podczas leczenia? Skontaktuj się z Nami! Podczas indywidualnej konsultacji przedstawimy Ci kompletny plan leczenia zębów. Zapraszamy do kontaktu:
borczyk.pl lub zadzwoń bezpośrednio do kliniki: 32 493 13 75

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz