Implanty nowej generacji

Uzupełnienie pojedynczego zęba implantem w 2 tygodnie!

Szybka pomoc w nagłych problemach

Implanty zębowe to bezpieczne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie dla osób z brakami w uzębieniu. Implant wszczepiany jest w miejsce utraconego zęba i stanowi fundament dla odbudowy protetycznej imitującej naturalny ząb.
Utrata zęba wpływa na estetykę uśmiechu, postrzeganie siebie i komfort życia. Dysponując nową metodą leczenia jesteśmy w stanie w szybki sposób pomóc Pacjentom, którzy z różnych przyczyn utracili zęby i nie chcą czekać długich miesięcy na efekty leczenia.

Jak szybko możemy Ci pomóc?

Nowy system implantologiczny pozwala maksymalnie skrócić czas procedury leczenia implantologicznego do kilku wizyt w gabinecie. Ostateczne uzupełnienie w postaci estetycznej korony na implancie wykonywane jest w przeciągu 7-14 dni. To zdecydowany postęp w stosunku do dotychczasowych metod, gdzie cała procedura trwała aż 4 miesiące.

Korzyści dla Pacjenta

01

Tylko 4 wizyty w gabinecie

Konsultacja, pełna diagnostyka, planowanie leczenia, wszczepienie implantu oraz ostateczna odbudowa estetyczna – to wszystko wymaga jedynie 4 wizyt w gabinecie!

02

Implant, łącznik i korona tymczasowa w jeden dzień!

W dniu założenia implantu wykonywana jest korona tymczasowa, dzięki której Pacjent od razu odzyskuje atrakcyjny wygląd i funkcjonalność uzębienia.

03

Zaprojektowane specjalnie dla Ciebie

Elementy implantu, narzędzia i szablon zaprojektowane są indywidualnie dla każdego Pacjenta, co zapewnia maksymalną precyzję i doskonałe efekty estetyczne.

04

Szybka pomoc w nagłych wypadkach

Nowy system do doskonała alternatywa dla długotrwałych procedur implantologicznych w przypadku nagłych sytuacji prowadzących do utraty pojedynczych zębów (wybicie, złamanie, rozległe pęknięcie zęba).

Tylko 4 wizyty w gabinecie

Schemat procedury leczenia

  • Konsultacja – analiza stanu uzębienia i potrzeb Pacjenta
  • Diagnostyka – wykonanie badań niezbędnych do zaplanowania leczenia implantologicznego: cyfrowego skanu uzębienia oraz tomografii komputerowej
  • Założenie implantu – po otrzymaniu indywidualnego zestawu narzędzi i elementów implantologicznych wykonywany jest zabieg implantacji wraz z odbudową tymczasową zęba.
  • Odbudowa ostateczna – na ostatniej, 4-tej wizycie zakładana jest korona ostateczna. Pacjent odzyskuje piękny uśmiech i pewność siebie.

Umów się na konsultację już dziś!

Dzięki temu za kilka dni będziesz cieszyć się pełnym, estetycznym i funkcjonalnym uśmiechem!

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz