jak dzieło sztuki

Włoskie piękno zamknięte w ceramice

UMÓW WIZYTĘ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Korony i licówki od Mistrza F. Ferretti'ego

32 203 74 25

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

UŚMIECH

WŁOCHY – pierwsze skojarzenia? Arcydzieła sztuki, wiekowe tradycje, niezamierzone bogactwo i ogrom piękna… Wielcy twórcy, najznamienitsi malarze, rzeźbiarze... Leonardo da Vinci, Rafael Santi, Michał Anioł…

Włoscy artyści, kompozytorzy, architekci i projektanci, jubilerzy, kreatorzy mody od lat wyznaczają trendy i uczą nas obcować z pięknem, cieszyć się nim, potrafić je odnajdywać i interpretować, nie pozostawać na nie obojętnym.

Co wspólnego mają Włochy ze stomatologią?

W żyłach włoskich techników stomatologicznych płynie krew wielkich twórców renesansu. Podjęliśmy współpracę
z jednym z nich - Mistrzem Francesco Ferretti’m. Kontynuując tradycję swoich przodków w rodzinnym laboratorium protetycznym tworzy małe, ponadczasowe dzieła sztuki, pozwalające zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta naszych Pacjentów.

Piękno i naturalność w jednym

Mistrz Ferretti od lat doradza światowym producentom materiałów wykorzystywanych w stomatologii estetycznej, nieustannie testując najnowsze produkty. Dzięki temu do swoich realizacji stosuje najlepszą włoską porcelanę odznaczającą się wyjątkową trwałością, estetyką i przeziernością.

Idealna barwa, doskonały naturalny kształt, precyzja dopasowania... to mistrzowska recepta na estetyczną ucztę
z udziałem współczesnych arcydzieł techniki dentystycznej.

Korony, licówki, struktury wykończone porcelaną - z rzemieślniczą precyzją
i artystyczną pasją - przywodzą oczywiste skojarzenia ze sztuką jubilerską.
Tak postrzegamy też efekty naszej współpracy - gdzie projektujemy
dla Pacjentów funkcjonalne rozwiązania stomatologii estetycznej, którym talent, doświadczenie i wyczucie piękna - wsparte klasycznym pracochłonnym rzemiosłem - nadaje wymiar unikatowej wartości przedmiotu pożądania.

Wykonywane ręcznie, idealnie dopasowane, nie do odróżnienia od naturalnych zębów Pacjenta – to cechy unikatowych uzupełnień protetycznych ręki Mistrza Ferretti'ego. Współpraca z rzymskim artystą techniki dentystycznej stwarza możliwość zapewnienia Pacjentom uśmiechu, o jakim zawsze marzyli!

Jak naturalne zęby

Spotkania z Francesco są zawsze inspirujące - pełne wiedzy i pozytywnych emocji. Dzięki nim zacieśniamy współpracę i przekonujemy się, że piękno nie jest kategorią trudną do uchwycenia i zinterpretowania, a oczywistym i kluczowym celem naszej wspólnej pracy. O czym przekonujemy kolejnych zachwyconych efektami Pacjentów!

Marzysz o prawdziwie naturalnym uśmiechu?

Zapraszamy na konsultację!
Zostaw numer telefonu - nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, by ustalić dogodny termin wizyty!

* pola wymagane

ROMAN BORCZYK Klinika Implantologii
i Stomatologii Estetycznej

ul. Czajek 5, Katowice

www.borczyk.pl

Przycisk
Przycisk
Przycisk