Blog

Turystyczne Targi w Berlinie ITB, 4-8 marzec 2015

17 marca 2015

Zauważyliśmy, że nasza klinika przykuwa uwagę pacjentów z zagranicy. Wzrost zainteresowania turystyką medyczną poprzez napływające do nas zapytania telefoniczne i mailowe jest dla nas bardzo satysfakcjonujący. Coraz częściej wymagający, zagraniczni Pacjenci decydują się na odwiedzenie Kliniki Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk.pl i tym samym rozpoczęcie procesu leczenia.
Zainteresowani tym faktem postanowiliśmy odwiedzić największe na świecie tragi turystyczne ITB w Berlinie. Uczestniczyliśmy w konferencji poświęconej turystyce medycznej, zorganizowanej przez Polską Agencje Inwestycji Zagranicznych. W trakcie sesji konferencyjnej ‘Polish Medical Tourism’ poznaliśmy największych graczy na polskim rynku turystyki medycznej. Nasze największe zainteresowanie przykuła prezentacja firmy Medicover, w której była mowa o stawianiu na jakość obsługi Pacjenta oraz relację pomiędzy Pacjentem, asystentką i lekarzem prowadzącym. Co za tym idzie, najwyższa jakość usług medycznych, połączona z zastosowaniem najnowocześniejszego specjalistycznego sprzętu medycznego.
W trakcie targów nawiązaliśmy szereg kontaktów biznesowych, uczestniczyliśmy w wielu spotkaniach z potencjalnymi partnerami. Pozyskane w ten sposób bezcenne doświadczenia pozwolą nam jeszcze skuteczniej obsługiwać wymagających Pacjentów zagranicznych i tym samym zdobytą w ten sposób wiedzę zaimplementować w opiekę polskich Pacjentów.

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz