Blog

Szkolenie z planowania protetycznego w Hiszpanii

23 marca 2017

Nie zwalniamy tempa! Tym razem część naszego zespołu bierze udział w zaawansowanym, czteroetapowym kursie z zakresu odbudowy protetycznej na implantach. Pierwszy zjazd miał miejsce w hiszpańskim mieście Castellon.
Nasi protetycy, w dniach 2-5 marca 2017 r. rozpoczęli 4-etapowy kurs Implant Prosthodontic Program. Jest to niezależny, kompleksowy program kształcenia podyplomowego z zakresu implantoprotetyki, organizowany we współpracy ze Śródziemnomorskim Instytutem Protetycznym w Castellon w Hiszpanii oraz Uniwersytetem Północnej Karoliny w Chapel Hill w USA.
Program obejmuje wszystkie aspekty nowoczesnego leczenia implantoprotetycznego – od planowania, dokumentacji fotograficznej, właściwego pozycjonowania implantów i rekonstrukcji tymczasowych, aż po ostateczną odbudowę̨ protetyczną. Kursanci omawiają różnorodne przypadki kliniczne – od prostych, pojedynczych rekonstrukcji po złożone przypadki wymagające skomplikowanych procedur augmentacyjnych. Ponadto, organizatorzy nie pominęli także aspektu zaawansowanych rekonstrukcji implantoprotetycznych w technologii CAD/CAM.
Każdy z 4 etapów kursu obejmuje teorię, warsztaty praktyczne, prezentacje przypadków klinicznych oraz demonstracje z udziałem pacjentów. Kolejne spotkanie szkoleniowe odbędzie się już w maju!
Praktyczne szkolenia pod okiem światowej sławy specjalistów pozwalają naszym lekarzom wykorzystywać najnowsze zdobycze światowej medycyny w codziennej pracy – wszystko w trosce o zapewnienie najwyższej jakości i najwyższego z możliwych poziomów komfortu leczenia Pacjentów naszej Kliniki.

Jeśli jesteś zainteresowany protezami, nasi protetycy i wykwalifikowany personel czekają na Ciebie! Skontaktuj się z nami:
biuro@borczyk.pl lub zadzwoń bezpośrednio do kliniki: 32 203 74 25
Więcej szczegółów nt. leczenia protetycznego:
www.borczyk.pl/gabinet-stomatologiczny-katowice/protetyka/

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolenia:

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz