Blog

Cyfrowa protetyka (3D) w Klinice Doktora Borczyka

2016-07-26

Stomatologia 3D nie jest już żadną nowością. Jednak cyfrowa, wielofunkcyjna protetyka, którą wdrożyliśmy do Kliniki Doktora Borczyka już tak! Zastosowanie cyfrowego skanera i frezarki to siedmiomilowy krok naprzód. Nowe rozwiązania nie tylko zapewniają najwyższą jakość i precyzję wykonania prac protetycznych, ale i znacznie przyśpieszają proces produkcji, skracając go do jednego dnia!
Dzięki nowoczesnej technologii skanera 3D skróciliśmy procedurę pobierania wycisków do ok. 40%. W trakcie skanowania zębów, Pacjent nie odczuwa dyskomfortu (odruch wymiotny), jaki często pojawiał się przy stosowaniu konwencjonalnej metody z masą wyciskową, a sam zabieg można w każdej chwili przerwać. Skaner umożliwia natychmiastową, dokładną diagnostykę, prezentacje dla Pacjenta, planowanie i projektowanie rozwiązań. W połączeniu z trójwymiarową frezarką pozwala nam na wykonanie tymczasowego lub finalnego uzupełnienia protetycznego od momentu skanu w ciągu jednego dnia!
W sposób precyzyjny i szybki, realizujemy odbudowy implantologiczne, odtwarzamy naturalnie wyglądające i funkcjonujące zęby w przypadku ich braku lub po leczeniu kanałowym (tj. korony, mosty, licówki, nakłady ceramiczne czy kompozytowe onlay, inlay czy overlay). Za pomocą skanera 3D w kilka chwil przesyłamy gotowy obraz/skan do komputera, a dzięki frezarce przygotowujemy niezwykle wytrzymałe materiały.
Niezwykła precyzja, a co za tym idzie doskonała szczelność wykonanych uzupełnień m.in. poprzez możliwość wielokierunkowej kontroli podczas zabiegu, którą zapewnia nam nowoczesna technologia, sprawia, że uzyskujemy znakomite efekty kliniczne! Dzięki temu naszym Pacjentom możemy zapewnić wieloletnie gwarancje, w trosce o ich komfort, bezpieczeństwo i najwyższy standard oferowanych usług.

Jeśli chcesz skorzystać z nowoczesnych technologii 3D i cyfrowej protetyki, zapraszamy do kontaktu:
biuro@borczyk.pl lub zadzwoń bezpośrednio do kliniki: 32 493 13 75

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz