i wymieniaj na nagrody

ZAŁÓŻ KONTO PACJENTA

Dołącz do programu i odbierz 1.000 zł na start!

32 203 74 25

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Zbieraj punkty

Dołącz do naszego programu lojalnościowego i korzystaj z wyjątkowych ofert i rabatów przeznaczonych tylko dla stałych Pacjentów!

Jesteś Pacjentem Kliniki Borczyk lub Dentolandii?

ZA KAŻDE WYDANE 100 ZŁ OTRZYMUJESZ 1 PUNKT

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny! Podczas wizyt w Klinice zbierasz punkty za wykonane zabiegi, a następnie wymieniasz je na atrakcyjne nagrody. Punkty możesz zbierać na Koncie lub Karcie Pacjenta.

Punkty naliczane są zarówno za zabiegi wykonywane w Klinice BORCZYK jak i w Dentolandii, Medycynie Estetycznej Borczyk oraz Borczyk MED. Punkty pojawią się na koncie do 72h od wizyty.

Każdorazowo dokonując zakupu usług w naszej Klinice otrzymujesz punkty na swoje konto lub kartę. Wystarczy, że poinformujesz recepcję, że jesteś uczestnikiem programu.

Jak to działa?

Załóż Konto Pacjenta rejestrując się na stronie https://borczyk.loyaltystarter.app/ (link poniżej) lub odbierz Kartę Pacjenta w recepcji naszej kliniki. Otrzymasz 1.000 zł w postaci 10 punktów na start!

1

2

3

Zebrane punkty, w zależności od ich ilości, wymieniasz na nagrody. Pełna lista nagród dostępna jest na platformie programu po zalogowaniu na Twoje konto lub w recepcji Kliniki.

4

Aby skorzystać z nagród możesz złożyć zamówienie na swoim Koncie lub w recepcji Kliniki. Jeśli wybierzesz nagrodę w postaci badania lub zabiegu - nasze recepcjonistki ustalą dogodny dla Ciebie termin wizyty. Jeśli zdecydujesz się na nagrodę rzeczową - możesz ją odebrać w Klinice lub możemy wysłać ją kurierem na wskazany adres!

5

6

Ilość zebranych punktów możesz sprawdzić na swoim Koncie Pacjenta. Jeśli posiadasz tylko kartę - możesz zapytać o ilość punktów recepcję lub skontaktować się z nami telefonicznie 32 203 74 25 lub mailowo administracja@borczyk.pl

ZAŁÓŻ KONTO TUTAJ

Twoje korzyści

Dostęp do nagród

Punkty za zabiegi u dorosłych i dzieci

W naszym katalogu nagród znajdziesz atrakcyjne nagrody rzeczowe, bezpłatne badania lub zabiegi oraz zniżki na zabiegi stomatologiczne i estetyczne.

Nagrody dla Ciebie i Twoich bliskich

Wśród nagród dostępne są zabiegi i badania zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Z nagród może skorzystać cała Twoja Rodzina!

Na Twoją kartę możesz zbierać punkty za zabiegi wykonywane we wszystkich naszych oddziałach - zarówno w Klinice Borczyk, jak i Dentolandii, Medycynie Estetycznej Borczyk oraz BorczykMED. Dzięki temu zwiększasz swoją szansę na nagrody!

Możliwość zdobycia dodatkowych punktów

Masz możliwość zdobywania dodatkowych punktów poprzez udział w akcjach promocyjnych prowadzonych przez Klinikę. Wszelkie informacje na temat prowadzonych aktualnie akcji znajdziesz na swoim koncie Pacjenta.

REGULAMIN PROGRAMU

Chcesz wiedzieć więcej? Pełen regulamin programu dostępny poniżej:

Masz pytania dotyczące naszego programu lojalnościowego?

Zostaw numer telefonu lub wyślij nam zapytanie - nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą i udzielą szczegółowych informacji!

* pola wymagane

ROMAN BORCZYK Klinika Implantologii
i Stomatologii Estetycznej

ul. Czajek 5, Katowice

www.borczyk.pl

Przycisk
Przycisk
Przycisk