Blog

Mój pierwszy implant – szkolenie asysty i recepcji

2016-04-21

Dla stomatologa, umiejętność wszczepiania implantów jest jak góra Mount Everest – większość o niej marzy, wielu chce ją zdobyć, wielu podejmuje próbę, ale tylko nielicznym udaje się wejść i stanąć na szczycie.
W sobotnie przedpołudnie ekipa Kliniki w sile prawie trzydziestu asystentek (i asystenta), higienistek i recepcjonistek, uskrzydlona marcową wyprawą Doktora Borczyka do Mount Everest Base Camp, podjęła wyzwanie i wspięła się na szczyty stomatologicznych umiejętności. W ramach szkolenia z implementacji systemem Astra, każdy z jego uczestników miał okazję założyć swój pierwszy implant! Po przeprowadzeniu procedury wszczepiania, owoce wytężonej pracy uwiecznialiśmy na zdjęciu RTG. Wszystko pod czujnym okiem lekarzy i współpracującej z Kliniką firmy Dentsply.
Wszczepianie implantów nadal pozostaje wyłączną domeną lekarzy implantologów, jednak doświadczenie nabyte przez asystę stomatologiczną i recepcję podczas szkolenia, podniosło jeszcze bardziej wysoką jakość obsługi i leczenia Pacjenta w Klinice Doktora Borczyka.
Praktyczna wiedza umożliwia naszym asystentkom znacznie szybszą reakcję na potrzeby lekarza podczas implementacji, przez co zabieg przebiega bardzo sprawnie i trwa znacznie krócej. Dzięki temu zapewniamy szybkie, a zarazem precyzyjne i małoinwazyjne leczenie. Wszystko to w trosce o zdrowie i komfort leczenia Pacjentów.

Jesteś zainteresowany implantem zęba? Szukasz fachowego doradztwa, profesjonalnej opieki i dożywotniej gwarancji? Skontaktuj się z Nami! Podczas indywidualnej konsultacji przedstawimy Ci kompletny plan leczenia. Zapraszamy do kontaktu:
borczyk.pl lub zadzwoń bezpośrednio do kliniki: 32 493 13 75

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz