Blog

PELLEVÉ – SYSTEM REDUKCJI ZMARSZCZEK JUŻ U NAS!

24 października 2014
Medycyna Estetyczna w Katowicach

Pelleve oferuje pacjentom i lekarzom nową opcję odwracania oznak starzenia się skóry twarzy bez konieczności stosowania igieł, operacji czy długiego czasu rekonwalescencji po zabiegu.

System spłyca zmarszczki na twarzy, wolno ogrzewając głębokie warstwy skóry głowicą, zasilaną przy użyciu zaawansowanej technologii wykorzystującej częstotliwości radiowe. Technologia Pelleve precyzyjnie dostarcza energię do tkanki skórnej, indukując ściąganie włókien kolagenowych bez uszkadzania powierzchniowej warstwy skóry. Po rozpoczęciu syntezy kolagenu skóra staje się młodsza zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku.

Remodelowanie kolagenu ma miejsce w okresie od dwóch do sześciu tygodni lub dłuższym, a końcowym efektem jest zauważalna poprawa faktury, jakości i wyglądu skóry.

Zabieg praktycznie nie wymaga czasu zdrowienia po jego wykonaniu, system Pelleve stanowi doskonałe rozwiązanie dla kobiet pragnących osiągnąć bardziej świeży, delikatniejszy i młodszy wygląd przed ważnym wydarzeniem w ciągu zaledwie jednej godziny.

Dodatkową korzyścią jest fakt, że oprócz tego, że skóra wygląda jędrniej i mocniej w dniu zabiegu, dzięki systemowi Pelleve pacjenci mogą oczekiwać dalszej poprawy wyników w kolejnych tygodniach i efektów trwających nawet do sześciu miesięcy – po prostu trwałego zastrzyku piękna.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz