Podtlenek azotu BANER,

Podtlenek azotu

Gaz rozweselający – bezstresowe leczenie dzieci i dorosłych!

Uspokojenie wziewne

Zalety leczenia w podtlenku azotu

Pacjentom, którzy obawiają się leczenia stomatologicznego, proponujemy zastosowanie podtlenku azotu. Jest to bezpieczny gaz rozweselający, który skutecznie uspokaja i wycisza Pacjenta, umożliwiając lekarzowi podjęcie skutecznego leczenia. Od ponad 100 lat podtlenek azotu wykorzystywany jest jako bezpieczny, nieuczulający środek znieczulający.

Dla kogo?

Podtlenek azotu jest bezpiecznym i skutecznym środkiem uspokajającym stosowanym podczas leczenia Pacjentów w każdym wieku. Podanie gazu rozweselającego pozwala najmłodszym Pacjentom zachować spokój przez cały czas pobytu w gabinecie. W przypadku starszych Pacjentów podtlenek znacząco zwiększa komfort pobytu w gabinecie.

W medycynie nie odnotowano żadnych skutków ubocznych lub reakcji alergicznych wywoływanych stosowaniem podtlenku azotu. Jest to bezpieczna i uniwersalna metoda uspokojenia. W chwili podania Pacjentowi czystego tlenu, podtlenek jest całkowicie usuwany z organizmu.

Podanie gazu rozweselającego

Przebieg procedury

Uspokojenie w postaci sedacji wziewnej podawane jest przez specjalną sterylną maseczkę, z której Pacjent może korzystać wielokrotnie. Gaz podawany jest za pomocą przewodu połączonego ze specjalnym urządzeniem kontrolującym proporcje stężenia podawanego Pacjentowi podtlenku i czystego tlenu. Podczas leczenia w naszej klinice podtlenek podawany jest w stężeniu, które nie wywołuje znieczulenia ogólnego. Pozwala to zachować stały kontakt z Pacjentem podczas zabiegu.

Leczenie zębów w podtlenku azotu

Przeciwwskazania

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz