Pole magnetyczne stosowane po zabiegach stomatologicznych zapobiegające powikłaniom i redukujące ból

Pole magnetyczne

Szybka regeneracja tkanek po zabiegach stomatologicznych

Dlaczego warto?

Korzyści z terapii polem magnetycznym

Terapia polem magnetycznym to naturalna metoda leczenia licznych dolegliwości, które są trudne lub niemożliwe do leczenia z wykorzystaniem powszechnie znanych metod i leków. Magnetoterapia redukuje liczne dolegliwości pozabiegowe, zmniejsza ból, przyspiesza proces gojenia i wpływa na ogólną poprawę samopoczucia Pacjentów. Dlatego znalazła zastosowanie także w stomatologii.

 

Dla naszych Pacjentów zabiegi z wykorzystaniem pola magnetycznego są nieodpłatne. Stosowanie pola magnetycznego jest bezbolesne, a cały zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut.

Magnetoterapia

Jak to działa?

Magnetoterapia polega na oddziaływaniu na organizm polem magnetycznym o niskich częstotliwościach, które stymuluje procesy regeneracyjne. Pole magnetyczne przyspiesza proces cyrkulacji krwi, zwiększa liczbę krwinek czerwonych oraz pozytywnie oddziałuje na system odpornościowy. Dodatkowo pole magnetyczne przyspiesza metabolizm, zwiększa poziom natlenienia i odżywienia tkanek, co korzystnie wpływa na samopoczucie i sprawność intelektualną.

Zastosowanie w stomatologii

Leczenie z wykorzystaniem pola magnetycznego jest szczególnie polecane po zabiegach z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Pole magnetyczne ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, dzięki czemu zabiegi magnetoterapii często pozwalają zmniejszyć ilość przyjmowanych leków po leczeniu chirurgicznym.

Przeciwwskazania

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz