Asysta i higiena

Poznaj nasz wykwalifikowany personel medyczny

Higienistka stomatologiczna

Grażyna Antosiewicz

W Klinice Doktora Borczyka pracuję od 1995 roku. Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego im. prof. A. Cieszyńskiego w Zabrzu uzyskałam dyplom wykwalifikowanej higienistki stomatologicznej i rozpoczęłam pracę w gabinecie Doktora Romana Borczyka.
Na początku współpracy zostałam zatrudniona na stanowisku asystentki chirurgiczno-endodontycznej. Następnie byłam jednym z organizatorów ogólnopolskich kursów z zakresu chirurgii i endodoncji prowadzonych przez Doktora Borczyka. Podczas wykładów i warsztatów specjaliści pogłębiali swoją wiedzę teoretyczną, jak również poszerzali umiejętności praktyczne.
Obecnie pracuję na samodzielnym stanowisku higienistki stomatologicznej, na którym zajmuję się profesjonalnym usuwaniem kamienia i osadu nazębnego. Pełnię również rolę kierownika personelu średniego – asysty stomatologicznej.
W mojej pracy stawiam na precyzję, kompetencje i dokładność oraz życzliwe podejście do drugiego człowieka – wiem, że to wszystko składa się na dobro pacjenta.

Higienistka stomatologiczna

Joanna Gruszka

Z Kliniką Doktora Borczyka jestem związana już od 20 lat.
Dzięki uzyskaniu dyplomu wykwalifikowanej higienistki stomatologicznej mogłam podjąć pracę w tak prestiżowej Klinice. Pacjentów zawsze otaczam troskliwą opieką i dbam o to, aby każdy z nich czuł się jak najbardziej zrelaksowany na fotelu. Podczas profesjonalnego usuwania osadu i kamienia nazębnego trzeba być bardzo dokładnym – jako, że jestem osobą, która dba o szczegóły skupiam się na tym aby zawsze wykonać moją pracę jak najlepiej.
Ponadto pracuję jako recepcjonistka. Pomagam Pacjentom w ustalaniu harmonogramu leczenia oraz odpowiadam na wszystkie nurtujące pytania dotyczące leczenia. Dbam o to, żeby czas spędzony przez Pacjenta w klinice był w pełni przyjemny. Cechują mnie uśmiech i chęć niesienia pomocy.

Higienistka stomatologiczna

Magdalena Buba

Jestem dyplomowaną Higienistką stomatologiczną oraz dyplomowaną Asystentką stomatologiczną. Zawód Higienistki stomatologicznej, który wykonuję od wielu lat, przynosi mi dużo przyjemności i satysfakcji.
Moim priorytetem jest przekazanie informacji pacjentowi w jaki sposób powinien dbać o swoją jamę ustną. Dobra higiena jamy ustnej jest fundamentem do dalszych działań lekarzy specjalistów, jest jednym z ważniejszych czynników dobrego samopoczucia każdego pacjenta.
Staram się nieustannie poszerzać swoją dotychczasową wiedzę poprzez uczestnictwo w ważnych: Konferencjach, Szkoleniach, Kongresach, kursach, na wykładach a także podczas warsztatów branżowych.
Uwielbiam mountain hiking, jazdę na rowerze górskim, amatorskie malarstwo na płótnie.

Monika Wlazło

Asystentka stomatologiczna

Monika Wlazło

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną, w Klinice dr Borczyka pracuję od 2008 roku. W obecnej chwili asystuję przy leczeniu naszych najmłodszych pacjentów, zabiegach medycyny estetycznej i leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci, co niewątpliwie jest moją największa pasją. Praca w Klinice daje mi możliwość rozwoju zawodowego jak również zrozumienie potrzeb innych zwłaszcza Naszych pacjentów, aby każda wizyta kończyła się zadowoleniem i uśmiechem na twarzy.

Asystentka stomatologiczna

Aneta Płatek

Dyplomowana asystentka stomatologiczna od 2009 r. związana z Kliniką Doktora Borczyka. W Klinice asystuję przy zabiegach chirurgicznych oraz przy pracy z dziećmi.
Praca ta daje mi dużą satysfakcję w poznawaniu nowych ludzi jak i możliwości rozwoju, a także podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach. Dzięki temu, mogę bardziej świadomie, z jeszcze większą wiedzą i skutecznością, pomagać naszym pacjentom, zarówno tym dorosłym jak i tym najmniejszym.

Katarzyna Gwiazdoń

Asystentka stomatologiczna / Technik dentystyczny

Katarzyna Tomczak

Jestem dyplomowanym technikiem dentystycznym. Od zawsze bliskie były mi działania związane z Edukacją Zdrowotną, Promocją Zdrowia, a także Profilaktyką Społeczną, w związku z tym ukończyłam studia wyższe na kierunku Edukacja Zdrowotna i Profilaktyka Społeczna. Obecnie poszerzam swoją wiedzę i zdobywam kwalifikacje na kierunku Higiena Stomatologiczna łącząc tym samym naukę w szkole z pracą w klinice. Wszystko to w trosce o pacjentów, zarówno tych małych jak i dorosłych.
Praca w klinice pozwala mi rozwijać swoje pasje zawodowe na wszystkich płaszczyznach, przy tym dzieląc się wiedzą i umiejętnościami z wspaniałymi ludźmi jakich spotykam codziennie w naszych gabinetach. Elbert Hubbard powiedział kiedyś „Pracuj, aby się stawać, nie aby zdobywać.”, inspirując się tymi słowami pragnę się ciągle rozwijać.
Uwielbiam ten czas kiedy wspólnie tworzymy piękne uśmiechy.

Asystentka stomatologiczna

Sonia Łysak

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. W klinice borczyk.pl pracuję od 2016 roku. Na codziennie asystuję głównie przy zabiegach chirurgicznych i endodontycznych, ale nie jest mi obca również obsługa naszych najmłodszych Pacjentów. Każdego Pacjenta otaczam profesjonalną opieką i indywidualnym podejściem. Codziennie przykładam wszelkich starań, aby każdy, kto opuszcza naszą klinikę, wychodził z niej z uśmiechem na twarzy.

Anna Pałka

Asystentka stomatologiczna

Anna Pałka

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną. W klinice dr Borczyka asystuję podczas zabiegów protetycznych. Dzięki zaangażowaniu w trakcie pracy zabiegi przebiegają sprawnie i komfortowo dla pacjenta. Doświadczenie zdobyte przy codziennym kontakcie z pacjentami pozwala sprostać ich oczekiwaniom podczas wizyty w naszej klinice.

Agnieszka Gołda

Asystentka stomatologiczna

Agnieszka Ratka

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną w Klinice Doktora Borczyka. Piastuję stanowisko asystentki ortodontycznej jak również spełniam się obsługując najmłodszych Pacjentów. W pracy stawiam przede wszystkim na profesjonalizm jak również dobrą atmosferę. Wraz ze swoimi koleżankami i kolegami dbamy o to, by nasi Pacjenci czuli się u nas dobrze i byli fachowo obsłużeni.

Karolina Mirga

Asystentka stomatologiczna

Karolina Mirga

Ukończyłam studia na kierunku Socjologia Reklamy i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i jestem również dyplomowaną asystentką stomatologiczną.
W Klinice Doktora Borczyka pracuję od 2015 roku na stanowisku asystentki konsultacyjnej. Mam kontakt z pierwszorazowym pacjentem, asystuję przy pełnej diagnostyce oraz ustalaniu planów leczenia. Odpowiadam za umawianie pacjentów do poszczególnych lekarzy specjalistów w zależności od kwalifikacji.
Uwielbiam bezpośredni kontakt z pacjentem oraz dbam o to, żeby wszyscy czuli się u nas swobodnie, komfortowo i bezpiecznie.
Jestem osobą, która zawsze służy pomocą dla innych i dzielę się moją pozytywną energią z pacjentami oraz całym zespołem.
Jestem bardzo wdzięczna, że mogę pracować w tak profesjonalną ekipą, gdzie mam możliwość rozwijać się i szkolić z różnych dziecin stomatologii.
Prywatnie, uwielbiam podróże oraz nowe wyzwania, z którymi przychodzi nam się zmierzać każdego dnia. A na co dzień staram się zarażać innych swoim uśmiechem.

Asystentka stomatologiczna

Magdalena Tyc

Asystentka stomatologiczna

Aleksandra Lachowicz

Małgorzata Skoczylas

Pomoc stomatologiczna

Małgorzata Skoczylas

Pomoc stomatologiczna

Marta Adamowska

Pomoc stomatologiczna

Magdalena Bajek

Pomoc stomatologiczna

Paulina Galbas

Pomoc stomatologiczna

Celina Jezierska

Pomoc stomatologiczna

Żaneta Prusko

Pomoc stomatologiczna

Paulina Sroczyńska

Pomoc stomatologiczna

Julia Śrama

Pomoc stomatologiczna

Alicja Urbańska

Pomoc stomatologiczna

Daria Wojcieszko

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz