Blog

BIAŁY UŚMIECH NA WALENTYNKI!

2014-02-05

Walentynki tuż, tuż!
Warto już teraz pomyśleć o pięknym białym uśmiechu, by olśnić ukochaną osobę…. nie tylko w ten jeden dzień:)
Co powiecie na wybielanie zębów?
Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że najskuteczniejszą i dającą najbardziej trwałe efekty metodą wybielania jest wybielanie nakładkowe. Metodę tą od lat stosują asystentki, higienistki i recepcjonistki pracujące w klinice borczyk.pl. Efekty można zweryfikować odwiedzając nasz gabinet:)
Metoda ta polega na wykonaniu dla Pacjenta indywidualnie dopasowanych nakładek, do których aplikuje się żel wybielający i zakłada na kilka nocy.
Chociaż proces wybielania trwa dość długo – wymaga kilkurazowego założenia nakładek z żelem na 6-8 godzin – to jednak efekt takiego wybielania utrzymuje się zdecydowanie dłużej niż przy innych metodach, aż 5 lat. Dodatkową zaletą tej metody wybielania jest fakt, że jeśli nie nastąpią duże zmiany w uzębieniu (np. w układzie zębów) wówczas po kilku latach można zastosować te same nakładki, dokupując jedynie żel wybielający. Dzięki temu w szybki, prosty i tani sposób możemy odnowić efekt białych zębów.
Oczywiście istnieją alternatywy dla „domowego” wybielania nakładkowego. Dla osób, które nie są systematyczne i nie mają cierpliwości, zarezerwowany jest zabieg w gabinecie. Podczas zabiegu również stosowany jest żel wybielający, jednak ma on wyższe stężenie składników aktywnych, przez co może wystąpić przejściowa nadwrażliwość zębów. Zabieg jest dość szybki – wybielanie jednego łuku trwa około godziny. Wybielanie można przyspieszyć aktywując składniki żelu specjalną lampą wybielającą. Jednak aby uzyskać satysfakcjonujący efekt zabieg taki należy powtórzyć 2-3 razy. Dodatkowo efekt nie utrzymuje się aż tak długo, jak przy wybielaniu nakładkowym – po około 2 latach proces trzeba powtórzyć.
Dlatego aby skutecznie wybielić zęby i cieszyć się białym uśmiechem przez długi czas polecamy metodę nakładkową!
białe zęby

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz