Blog

Karolina Mirga

12 maja 2019
Karolina Mirga

Ukończyłam studia na kierunku Socjologia Reklamy i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i jestem również dyplomowaną asystentką stomatologiczną.
W Klinice Doktora Borczyka pracuję od 2015 roku na stanowisku asystentki konsultacyjnej. Mam kontakt z pierwszorazowym pacjentem, asystuję przy pełnej diagnostyce oraz ustalaniu planów leczenia. Odpowiadam za umawianie pacjentów do poszczególnych lekarzy specjalistów w zależności od kwalifikacji.
Uwielbiam bezpośredni kontakt z pacjentem oraz dbam o to, żeby wszyscy czuli się u nas swobodnie, komfortowo i bezpiecznie.
Jestem osobą, która zawsze służy pomocą dla innych i dzielę się moją pozytywną energią z pacjentami oraz całym zespołem.
Jestem bardzo wdzięczna, że mogę pracować w tak profesjonalną ekipą, gdzie mam możliwość rozwijać się i szkolić z różnych dziecin stomatologii.
Prywatnie, uwielbiam podróże oraz nowe wyzwania, z którymi przychodzi nam się zmierzać każdego dnia. A na co dzień staram się zarażać innych swoim uśmiechem.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz