Blog

6.12.2013 FINAŁ KONKURSU AKADEMIA ZDROWEGO UŚMIECHU

2013-12-09

W miniony piątek 6 grudnia 2013 w siedzibie Radia Katowice odbył się finał konkursu Akademia Zdrowego Uśmiechu organizowanego przez Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji, telewizję TVS oraz Radio Katowice.
W konkursie wzięło udział 35 przedszkoli z Katowic i okolic. W pierwszym etapie odbył się konkurs rysunkowy, w którym dzieci wykazały się wiedzą na temat wizyty w gabinecie stomatologicznym. W kolejnym finałowym etapie drużyny z dziesięciu wytypowanych na podstawie rysunków przedszkoli odpowiadały na pytania związane z profilaktyką i higieną jamy ustnej.
W konkursie zwyciężyły następujące przedszkola:

  • Przedszkole Miejskie nr 14 z Będzina
  • Przedszkole Babcina Kraina z Katowic
  • Przedszkole Kraina Wiewiórek z Olkusza

Zwycięskie drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody (m.in. sprzęt sportowy, gry, zabawki, bony na zabiegi profilaktyczne i leczenie w Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji, przybory do hiegieny jamy ustnej). Pozostałe dzieci również otrzymały wspaniałe upominki.
Podczas gali finałowej studio Radia Katowice odwiedził Św. Mikołaj, który zorganizował gry i zabawy dla wszystkich finalistów konkursu.
Więcej informacji o konkursie oraz warsztatach profilaktycznych w przedszkolach znajdą Państwo na stronie Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji www.stomatologiadziecieca.com
 
 

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz