Blog

3 etap szkolenia z implantoprotetyki w Hiszpanii

2017-07-12

Wakacje w pełni, tymczasem nasi lekarze zamiast na urlop, wyjechali na kolejny, przedostatni etap kursu z zakresu odbudowy protetycznej na implantach.
Zamiast błogiego plażowania, już po raz trzeci, oddawali się z pasją opracowywaniu i realizacji planów leczenia implantoprotetycznego w ramach prestiżowego szkolenia w Hiszpanii blush
Kurs, składający się z 4 części, organizuje Śródziemnomorski Instytut Protetyczny w Castellon we współpracy z Uniwersytetem Północnej Karoliny z Chapel Hill w USA. Warsztaty z udziałem światowej klasy ekspertów, to możliwość doskonalenia umiejętności, wymiany doświadczeń, poznania najnowszych trendów i rozwiązań. Praktyczne szkolenie obejmuje wszystkie etapy leczenia implantoprotetycznego, włącznie z planowaniem, tworzeniem dokumentacji, prawidłowym pozycjonowaniem implantów oraz ostateczną odbudową protetyczną.
Dzięki ćwiczeniom pod okiem wybitnych specjalistów, nasi lekarze nie tylko bezustannie podnoszą kwalifikacje, ale i mogą zapewnić Pacjentom Kliniki Doktora Borczyka maksymalną precyzję, efektywność, komfort i bezpieczeństwo nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Jeśli jesteś zainteresowany protezami, nasi protetycy i wykwalifikowany personel czekają na Ciebie! Skontaktuj się z nami:
biuro@borczyk.pl lub zadzwoń bezpośrednio do kliniki: 32 203 74 25
Więcej szczegółów nt. leczenia protetycznego:
www.borczyk.pl/gabinet-stomatologiczny-katowice/protetyka/

Zobaczcie fotorelację!

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
32 203 74 25

Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń Napisz